500 879 862 784 937 842 biuro@malbud.waw.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportu HDS, działających na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa, Żyrardowa, Nadarzyna, Pruszkowa i okolic. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły pod numerami telefonów: 500 879 862 / 784 937 842 lub e-mailowego biuro@malbud.waw.pl

Czym jest transport HDS?

Transport HDS jest nieodzowny w przewozie i rozładunku ciężkiego ładunku. W tym celu korzystamy z hydraulicznego dźwigu samochodowego, który potrafi przetransportować ładunek o masie do 12 ton, a dzięki swojej elastyczności, sprawdza się doskonale w logistyce i budownictwie.

Zastosowanie transportu HDS

Nasze usługi transportu HDS znajdują zastosowanie w różnych branżach. W budownictwie umożliwiają przewóz i rozładunek materiałów budowlanych, takich jak zaprawa, beton czy cegły. Nasz hydrauliczny dźwig jest w stanie przenieść również ciężki sprzęt budowlany w trudno dostępne miejsca, a nawet służyć w pracach rozbiórkowych, gdzie wykorzystywany jest do załadunku odpadów budowlanych.

Transport HDS jest nieoceniony w branży logistycznej, gdzie pomaga załadować i przetransportować gabaryty o różnej masie i kształtach, na przykład kontenery czy rusztowania. Wykorzystywany jest także w leśnictwie, do transportu ściętych drzew.

Koszty transportu HDS

W naszej firmie każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, biorąc pod uwagę wiele czynników. Wartość usługi zależy od odległości, warunków drogowych oraz rodzaju pojazdu, który musi być odpowiednio dostosowany do ładunku. Również rodzaj transportowanego ładunku jest brany pod uwagę, ponieważ niektóre gabaryty wymagają zachowania szczególnej ostrożności. Termin realizacji zlecenia także wpływa na cenę, przy priorytetowej obsłudze mogą wystąpić dodatkowe koszty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 500 879 862 lub 784 937 842, lub też mailowo na adres biuro@malbud.waw.pl, aby omówić zakres transportu HDS i uzyskać wycenę.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Decydując się na nasze usługi, otrzymują Państwo gwarancję współpracy z firmą o dobrej reputacji. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, cechuje nas szacunek i uczciwość. Nasz wykwalifikowany personel zadba o odpowiednie warunki, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, a jednocześnie nasze ceny są adekwatne do oferowanej jakości. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, co przekłada się na efektywność naszych prac. Terminowo realizujemy zlecenia, zawsze wywiązując się z powierzonych nam zadań.